Nicole Scherzinger, ‘leadsinger’ van de Pussycat Dolls, heeft geen vriendin meer over. Nadat Melody Thorton en Jessica Sutta zijn opgestapt, hebben Kimberly Wyatt en Ashley Roberts nu ook de populaire girlband verlaten.
Ashley schrijft op haar blog “Ja ik heb de Pussycat Dolls verlaten.. I love you all sooo much!!!” Ze wilt nu gaan acteren en presenteren.
Ook Kimberly zegt “Ik heb de groep verlaten. Ik zou willen dat het anders was want ik vind het geweldig wat we op het podium doen. Het was fantastisch om een ‘doll’ te zijn, maar we verschillen te erg van elkaar als we niet op het podium staan. Ik kon het gewoon niet meer.”
Beiden geven ook aan dat de vriendschap met leadzinger ‘Nicole’ puur zakelijk is. Duidelijk is dat Nicole alle aandacht krijgt en de rest op de achtergrond staat.
Moet Nicole op zoek naar nieuwe dolls of is het over en uit voor de Pussycat Dolls?
Bron: Tmf.nl
- Teddy Swims kondigt extra shows in Ziggo Dome aan - 30 juli, 2026
- Glen Hansard (56) omgekomen bij motorongeluk - 29 juli, 2026
- TYLA in oktober 2026 naar AFAS Live Amsterdam - 28 juli, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

![The Pussycat Dolls - Fotocredits: Joel Telling [CC BY 2.0] via Wikimedia Commons](https://www.artiestennieuws.nl/wp-content/uploads/2018/06/ThePussycatDolls-950x320.jpg)