Hadewych Minis heeft aangekondigd dat ze een nieuw album uit zal brengen. Het tweede album van de 37-jarige zangeres zal de titel The Truth and Nothing but the Truth dragen.
Het album wordt op 1 oktober in De Kleine Komedie in Amsterdam gepresenteerd. De eerste single van het nieuw album, So Bright, is vanaf vandaag al te beluisteren en te downloaden via Itunes.
De theatertournee, die bij de verschijning van het nieuw album hoort, gaat langs veertig theaters door het hele land en duurt tot eind december. In april 2013 verscheen haar debuutalbum, Hadewich Minis, nadat ze even daarvoor besloot om het roer om te gooien en zich te focussen op haar zangcarrière. Op haar nieuwe album zouden sterke popsongs staan, ondersteund door basgitaar, drums en zang.
Hadewich Minis
Hadewych Minis is vooral bekend door haar veelzijdige werk binnen films en, voornamelijk, theaterproducties. In 1999 studeerde ze af aan de ToneelAcademie in haar geboorteplaats Maastricht. Het hoogtepunt van haar acteercarrière vond plaats toen zij het Gouden Kalf ontving voor haar rol in de film Borgman.
Tip: Hadewich Minis’ nieuwe album, The Truth and Nothing but the Truth, is al vooraf te reserveren via bol.com.
Bekijk hieronder Hadewich Minis’ Invite You, afkomstig van haar debuutalbum.

Foutje gezien? Mail de redactie.
Ruben Meijer
Laatste berichten van Ruben Meijer (toon alles)
- U2 volgend jaar voor twee concerten naar Ziggo Dome - 3 december, 2014
- André Hazes: nog steeds de grootmeester van de Nederlandse muziek - 3 december, 2014
- Venue Special: Heineken Music Hall - 3 december, 2014
- Venue Special: Ziggo Dome - 3 december, 2014
- Tokio Hotel voor concert naar TivoliVredenburg - 2 december, 2014