De mannen van de Red Hot Chili Peppers brengen komende zomer maar liefst 18 singles uit en wel op een hele bijzondere manier. Tussen 14 augustus en begin 2013 verschijnen 9 x 2 singles zowel digitaal als op vinyl.
In de komende zes maanden lanceert de rockband 9 dubbelzijdige singles. Het eerste deel ligt op 14 augustus in de schappen en bevat de nummers ‘Strange Man‘ en ‘Long Progression‘.
Het bijzondere van deze cd-releases is dat de singles deel uit maken van een kunstwerk. De hoesjes van alle singles bij elkaar vormen namelijk een kunstwerk.
Kunstenares Kelsey Brooks is verantwoordelijk voor het innovatieve idee en probeert de surfcultuur te combineren met andere thema’s.
De band was al eerder verantwoordelijk voor een tiental albums waarvan vier albums het wisten te schoppen naar de eerste plek in de Album Top 100.
Red Hot Chili Peppers – The Adventures of Rain Dance Maggie
Overzicht van Red Hot Chili Peppers Nieuws
Lees meer over de Red Hot Chili Peppers op Wikipedia
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Rammstein reageert op beschuldiging dat fan gedrogeerd werd tijdens concert pre-party - 30 mei, 2023
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
Pingback: Red Hot Chili Peppers nieuwe singles te beluisteren