De Staat heeft een internationale tour aangekondigd voor 2022. De Nederlandse band treedt volgend jaar op in Doornroosje en de Gashouder.
De Staat naar Doornroosje en Gashouder
De Staat gaat touren! De populaire band reist volgend jaar langs zalen in onder meer Londen en Parijs, maar speelt ook ‘gewoon’ twee shows in Nederland. Zo komen frontman Torre Florim en co. op 24 februari 2022 naar thuisstad Nijmegen voor een concert in Doornroosje. De band staat op 26 februari 2022 in de Gashouder in Amsterdam.
Concertkaarten
Tickets voor beide shows gaan op donderdag 24 juni om 12:00 uur iu de verkoop. Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van Ticketmaster.
Net bevestigd: @destaat is er weer helemaal klaar voor. Op donderdag 24 februari komt de beste liveband van Nederland weer naar Doornroosje met een karrevracht aan hits! De kaartverkoop start donderdag 24 juni om 12.00 uur. https://t.co/eVuEAqit3M
— Doornroosje (@doornroosjenl) June 22, 2021
Bron: MOJO
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Gipsy Kings na 10 jaar terug in Nederland - 22 november, 2023
- P!nk in 2024 naar Johan Cruijff Arena Amsterdam - 21 november, 2023
- Tool in mei 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 14 november, 2023
- 4x populaire concerten op een rij - 3 november, 2023
- Bruce Springsteen naar Nederland en België - 31 oktober, 2023