Maluma komt terug naar de Zigg Dome! De Colombiaanse zanger brengt zijn ’11:11 World Tour’ in maart 2020 naar de Amsterdamse concertzaal.
Maluma naar Ziggo Dome
Goed nieuws voor fans van Maluma! De populaire zanger, die naar eigen zeggen stijlen als mambo, merengue en reggaeton met ballads combineert, keert in het voorjaar van 2020 terug in de Ziggo Dome. Juan Luis Londoño Arias, de daadwerkelijke naam van de vocalist, betreedt het Amsterdamse podium op woensdag 18 maart 2020. Het concert is onderdeel van zijn ’11:11 World Tour’.
Concertkaarten
Tickets voor de show gaan op vrijdag 11 oktober in de verkoop en zijn verkrijgbaar via de website van Ticketmaster. Zijn de kaarten inmiddels uitverkocht? Probeer het dan eens hier.
Heya, hola! Colombiaans muziek fenomeen @maluma komt op woensdag 18 maart 2020 naar de #ZiggoDome met zijn 11:11 World Tour! ? De kaartverkoop start op vrijdag 11 oktober om 11:00! Met wie wil jij naar dit tropische concert? Check? https://t.co/KbNXF1jJQb #malumababy #Maluma pic.twitter.com/PT1cflBhDO
— Ziggo Dome (@ZiggoDome) October 7, 2019
Bron: Ziggo Dome
- Kenshi Yonezu naar Ziggo Dome met Ghost-wereldtournee - 16 oktober, 2026
- Matthäus-Passion 2027: door heel Nederland, door vele orkesten - 14 oktober, 2026
- Led Zeppelin geeft Narnia-trailer zeldzaam akkoord voor Stairway to Heaven - 14 oktober, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

