Het internet, ook artiesten leren het digitale medium steeds beter kennen. Zo ook Lady Gaga, die zich nu waagt aan Backplane, de online communitywebsite die de strijd aangaat met Facebook.
Daarmee is zij zeker niet de enige: want MC Hammer en Aston Kutcher gingen haar al voor; investeren in het internet is dus helemaal hot.
Het project, Backplane genaamd, is opgericht met de bedoeling om kleinschalige websites te ontwikkelen die beroemdheden kunnen gebruiken om meer betrokken bij hun fans te zijn.
Lady Gaga heeft dus als eerst haar slag geslagen. Haar website, Little Monsters genaamd, is inmiddels in de lucht. Helaas is deze momenteel alleen nog maar toegankelijk voor test-gebruikers.
Het is dus voorlopig nog even afwachten, want aan de site wordt nog hard gewerkt. Als hij dan echt af dan schijnt het de trend van dit jaar te worden.
Hoe denk jij hierover, ga jij Lady Gaga’s ‘Little Monsters’ gebruiken? Of vind je dit echt helemaal niks? Laat het ons weten!
Lady Gaga – Born This Way
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
- Chef’Special viert 15-jarig bestaan met clubtour - 25 april, 2023