Er zijn twee nieuwe namen aangekondigd voor Royal Park Live 2019. Niemand minder dan Tom Odell en BLØF treden op in de tuin van Paleis Soestdijk.
Tom Odell en BLØF naar Royal Park Live 2019
Naast de al eerder aangekondigde namen, zijn er weer twee acts toegevoegd aan Royal Park Live 2019! Tom Odell en BLØF spelen in de zomer van 2019 ook in de tuin van Paleis Soestdijk. Op donderdag 4 juli 2019 is het de beurt aan BLØF om een optreden neer te zetten. Tom Odell betreedt op zondag 14 juli 2019 het podium. Hiermee wordt dus ook duidelijk dat er een tweede weekend komt in de reeks concerten.
Kaartverkoop
Tickets voor beide concerten gaan op maandag 11 februari 2019 om 10:00 uur in de verkoop via de website van het evenement.
Op 4 juli komt @blof weer naar de Paleistuin voor een onvergetelijk concert. En nieuw dit jaar: Een tweede weekend! Op 14 juli speelt @tompeterodell prachtige liedjes op ons Koninklijke gras. Tickets zijn verkrijgbaar vanaf maandag om 10:00 via https://t.co/Qy7lIKEoql pic.twitter.com/dPdciGlMc1
— Royal Park (@RoyalParklive) 7 februari 2019
Eerder aangekondigde namen
Naast de Britse singer-songwriter en de Zeeuwse band, staan er ook andere artiesten op het programma. Zo treden Guus Meeuwis, Gregory Porter en Live op in de zomer van 2019. Deze concerten zijn allemaal uitverkocht.
Bron: Royal Park Live
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024