Theatershow Lucky Live is opnieuw verlengd! Wegens succes krijgt de show van LuckyTV-maker Sander van de Pavert nog zes nieuwe voorstellingen.
Lucky Live opnieuw verlengd
Theatershow Lucky Live is opnieuw verlengd! De theaterproductie van LuckyTV-maker Sander van de Pavert heeft opnieuw zes shows aan haar speellijst toegevoegd. Ook op 11 t/m 16 juli kunnen bezoekers terecht in het Zuiderstrandtheater voor de voorstellingen.
Eind 2016 werd bekend dat Van de Pavert ‘zijn’ LuckyTV naar het theater zou brengen. Sinds 24 april vinden de voorstellingen over de populaire tv-items van LuckyTV plaatst in het Zuiderstrandtheater in Den Haag. Het theater meldt dat het inmiddels 17.000 kaarten heeft verkocht; een absoluut record voor één productie!
Tickets voor de voorstellingen
Kaarten voor de shows zijn verkrijgbaar via de volgende verkoopkanalen:
Primair:
TheaterticketsSecundair:
TheaterticketsBron: Zuiderstrandtheater
- U2 keert na acht jaar terug naar Nederland met twee ArenA-shows - 29 oktober, 2026
- Spin Doctors in 2027 naar de Melkweg - 28 oktober, 2026
- Nederland doet in 2027 niet mee aan het Songfestival - 27 oktober, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

