Airbourne komt terug naar Nederland! Op 13 oktober staan de Australische hardrockers voor een show in de Max-zaal van de Amsterdamse Melkweg.
Airbourne naar de Melkweg
De Australische hardrockband komt op vrijdag 13 oktober naar de Melkweg! De rockers, die aankomende zomer nog op onder meer Bospop te vinden zijn, komen in oktober terug voor een eigen headlineshow in het Amsterdamse poppodium.
Tickets voor de show
Kaarten voor de show van de hardrockers zijn inmiddels in de verkoop gegaan. Deze zijn verkrijgbaar via het volgende verkooppunt:
Concertkaarten‘Breakin’ Outta Hell’
De Australische band van de broers Joel en Ryan O’Keeffe bracht in 2016 haar laatste studioalbum uit, met de titel ‘Breakin’ Outta Hell’. Op de plaat is de herkenbare pure rock-‘n-roll sound van de band te horen, die veelvuldig wordt vergeleken met bands als AC/DC.
Op het album staat onder meer een eerbetoon aan de overleden rock-legende Lemmy Kilmister. In februari bracht Airbourne de bij het nummer horende videoclip uit.
Bron: Smashpress
- Roxy Dekker als eerste Nederlandse vrouw solo in Johan Cruijff ArenA - 4 september, 2026
- Frans Bauer viert 40-jarig jubileum met twee shows in Rotterdam Ahoy - 3 september, 2026
- James Blunt met Airplane Mode-tour naar Brussel en Amsterdam - 3 september, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

