In oktober 2012 zal de Amerikaanse wereldband weer optreden in Nederland. De geformeerde band van Steve Miller staat bekend om haar diversiteit aan muzikale klanken waaronder gitaar, mondharmonica en zang.
De verfrissende bluesalbums zijn erg kenmerkend voor de Steve Miller Band. De band trad in 2010 op in de Amsterdamse Heineken Musical Hall. Steve Miller is een wereldartiest die elke show tot een beleving maakt!
In de jaren zestig werd de band bekend door nummers als: ‘Fly Like an Eagle’ en ‘Abacadabra’. Steve Miller mag dan wel op leeftijd zijn, maar zijn shows blijven altijd spectaculair.
Op woensdag 24 oktober 2012 zal de Steve Miller Band optreden in Tilburg in ‘013’. En op donderdag 25 oktober 2012 zullen zij optreden in Groningen in ‘De Oosterpoort’.
De kaartverkoop voor het concert is al van start gegaan, en zijn verkrijgbaar via Ticketmaster.
Dus maak 24 of 25 oktober 2012 tot een onvergetelijke dag samen met de Steve Miller Band !
Bekijk hier de Steve Miller Band in de Amsterdamse HMH in 2010:

- Guus Meeuwis met ‘Tour van Twee’ naar Amsterdam en Groningen - 23 juni, 2026
- Heideroosjes keren terug met clubtour ‘Blijven Schreeuwen 2027’ - 22 juni, 2026
- René Froger viert 65e verjaardag met ‘Show of the Year’ in Rotterdam Ahoy - 17 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.
