Michael Bublé heeft het gehad met zijn brave imago.
Het irriteert de zanger dat iedereen hem als ideale schoonzoon ziet. Dit heeft hij verteld aan het tijdschrift Margriet.
Michael Bublé zegt: “Ik heb voorkeur voor droge en vunzige humor. Ook ben ik heel open ja maar soms ook grof in de mond. Er lopen weleens van die rijke, stijve mensen weg bij mijn concerten. Zij verwachten dan een nette jongen in pak maar dat ben ik niet.”
Verder zegt hij nog: “Het maakt mij niet uit hoor, laat ze maar weglopen. Ik heb veel liever een publiek dat bestaat uit coole, nuchtere mensen die zin hebben om een feestje te bouwen. Wel zou mijn moeder het liever anders gezien hebben. Ze zou erg gelukkig zijn als ik zou zeggen dat ik dankbaar ben voor al mijn fans en iedereen die plezier beleeft aan mijn muziek. Echter zit ik nu eenmaal niet zo in elkaar.”
Als je zijn hele verhaal wil lezen kan je de Margriet van deze week kopen. Wat vinden jullie eigenlijk van Michael Bublé?
Michael Bublé – Feeling Good
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Rammstein reageert op beschuldiging dat fan gedrogeerd werd tijdens concert pre-party - 30 mei, 2023
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
Pingback: Michael Buble wil geen braaf imagoBekende Nederlanders