Joan Osborne komt naar Nederland! De Amerikaanse singer-songwriter reist in maart naar Utrecht en Haarlem voor shows in TivoliVredenburg en Patronaat.
Joan Osborne naar Nederland
Goed nieuws voor fans van Joan Osborne! De Amerikaanse zangeres komt in maart naar Nederland voor optredens in TivoliVredenburg en Patronaat. Op zondag 25 maart is het Utrechtse poppodium aan de beurt, een dag later staat de singer-songwriter in Haarlem. In 2017 was Joan nog in Paradiso Amsterdam en Metropool Hengelo te vinden.
Concertkaarten
Tickets voor de show van de zangeres zijn onder andere verkrijgbaar via de website van Ticketmaster.
De Amerikaanse zangeres @joan_osborne, bekend van haar wereldhit One Of Us (1995), komt op 25 maart met een nieuw album op zak naar onze Hertz. De ticketverkoop is direct gestart: https://t.co/HGKo2aTkj0 pic.twitter.com/0qrnOMGQfA
— TivoliVredenburg (@TiVre_Utrecht) January 5, 2018
‘Songs of Bob Dylan’
De shows van de 55-jarige vocaliste zullen voornamelijk in het teken staan van haar nieuwe album ‘Songs of Bob Dylan’, een plaat vol met Bob Dylan-interpretaties. Maar natuurlijk zal Osborne ook haar eigen werk ten gehore brengen, waaronder de uit 1995 afkomstige wereldhit ‘One Of Us’.
Bron: Ticketmaster
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024