Goed nieuws! Sam Smith heeft een extra show aangekondigd! De Britse singer-songwriter komt ook op woensdag 2 mei naar de Ziggo Dome.
Sam Smith kondigt extra show in Ziggo Dome aan!
Yes! Sam Smith heeft een extra show in de Ziggo Dome aangekondigd! De Britse zanger betreedt ook op woensdag 2 mei het podium van de Amsterdamse concertzaal. Goed nieuws dus voor fans die geen tickets voor de eerder aangekondigde show konden bemachtigen!
Smith maakte eerder al bekend dat hij op zaterdag 5 mei in de Ziggo Dome staat. Deze show was razendsnel uitverkocht.
Concertkaarten
Tickets voor de extra show zijn o.a. via de volgende online verkooppunten verkrijgbaar:
Tickets Secundair Tickets PrimairVanwege de grote vraag naar kaarten voegt Sam Smith een extra concert toe! Kaartverkoop voor het extra concert op 2 mei is direct gestart. pic.twitter.com/ntQXE7LjsS
— MOJO (@mojoconcerts) October 27, 2017
‘The Thrill Of It All’
Het was een tijdje stil rondom Sam Smith, maar onlangs keerde de zanger terug met nieuwe muziek! Sam bracht op 8 september zijn nieuwe single ‘Too Good at Goodbeyes’ uit, afkomstig van zijn opkomende album ‘The Thrill Of It All’. De nieuwe plaat, opvolger van het uit 2014 afkomstige ‘In The Lonely Hour’, verschijnt op 3 november.
Bron: MOJO
- Scooter naar Ziggo Dome tijdens ADE 2026: ‘Scooter Crushes ADE’ - 30 juni, 2026
- Floor Jansen met HYTRESS Tour 2027 o.a. naar Utrecht, Tilburg en Antwerpen - 29 juni, 2026
- Beabadoobee live in AFAS Live Amsterdam met The Powerlines Tour - 29 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

