Noel Gallagher en zijn High Flying Birds hebben een nieuwe single uitgebracht! ‘Holy Mountain’ is de eerste single van de bands opkomende plaat ‘Who Built the Moon’.
Noel Gallagher’s High Flying Birds – ‘Holy Mountain’
Goed nieuws voor fans van Noel Gallagher’s High Flying Birds! De band van de voormalig Oasis-gitarist kondigde onlangs haar nieuwe plaat ‘Who Built the Moon’ aan en heeft nu de eerste single van het album uitgebracht! De track ‘Holy Mountain’ verscheen op maandag 9 oktober.
Noel en zijn band laten een hele nieuwe kant van zichzelf zien met een nummer dat zwaar leunt op blaasinstrumenten en een refrein dat klinkt als een mix tussen Ricky Martin en The Beach Boys. Ben jij benieuwd naar de nieuwe single? Beluister hem dan snel!
Hit of Shit?
Wat vind jij van de nieuwe single van Noel Gallagher’s High Flying Birds? Is de nieuwe sound een succes of vind jij het niks? Laat het ons weten!
AFAS Live
Naast de aankondiging van het nieuwe album, kondigde de band ook een nieuwe tour aan! Noel Gallagher en zijn High Flying Birds doen volgend jaar ook Nederland aan: op donderdag 19 april betreden de heren het podium van AFAS Live in Amsterdam.
Bron: Spotify
Foutje gezien? Mail de redactie.
Robin de Roode
Laatste berichten van Robin de Roode (toon alles)
- “Linkin Park geeft in 2025 concert in GelreDome Arnhem” - 12 november, 2024
- Graspop voegt 84 nieuwe namen aan line-up toe - 22 november, 2023
- Graspop maakt komst o.a. Avenged Sevenfold bekend - 17 november, 2023
- Metalband Nungara kondigt debuut-EP aan en deelt eerste single - 14 juli, 2023
- Lowlands kondigt 26 nieuwe acts aan; o.a. De Jeugd van Tegenwoordig - 31 mei, 2023