GoldLink naar Melkweg
Vrijdag 1 december 2017 staat rapper GoldLink in de Melkweg in Amsterdam. De rapper heeft onlangs een album uitgebracht genaamd ‘At What Cost’. In dit album combineert hij hiphop met disco en Afrikaanse invloeden.
Tickets
De verkoop van de concertkaarten is nog niet gestart. De tickets zijn vanaf vrijdag 15 September 2017 om 17:00 te verkrijgen via onderstaande verkooppunten:
GoldLink
D’Anthony Carlos, zoals de rapper werkelijk heet, groeide op in Washington D.C. In dit gebied komen veel muzikale invloeden bij elkaar, wat erg goed in zijn muziek te horen is.D’Anthony begon zijn rap carrière als hobby. In 2013 bracht hij onder de naam GoldLink tracks uit via Soundcloud. De eerste officiële track die hij dropte, ‘The God complex’, kwam uit in juli 2014. De plaat ‘And After That, We Didn’T Talk’ kwam uit in november 2015.
Crew
De rapper scoorde met het nummer Crew van het album At What Cost een enorme hit. De track behaalde plaats 51 in de Amerikaanse Billboard Hot 100 hitlijst. Beluister de track hieronder:

Bron: Wikipedia.nl, Melkweg.nl
- Stevie Wonder brengt Songs In The Key of Life naar Ziggo Dome Amsterdam - 8 september, 2026
- Graveyard en Blues Pills samen naar TivoliVredenburg Utrecht in 2027 - 8 september, 2026
- Cameron Whitcomb in februari 2027 naar TivoliVredenburg Utrecht - 8 september, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.
