Amy Macdonald komt in maart weer naar Nederland! De Schotse zangeres geeft op 5 maart een concert in TivoliVredenburg in Utrecht.
Amy Macdonald concert
De zangeres staat op zondag 5 maart in het Utrechtse muziekcentrum, als onderdeel van de Europese toer voor haar nieuwe album Under Stars. Naast de Domstad komt ze ook naar andere steden als Brussel en Keulen. Als special guest neemt ze de Britse muzikant Newton Faulkner mee.
Amy Macdonald kaarten
Kaarten voor het concert in TivoliVredenburg gaan op vrijdag 2 december om 11:00 uur in de voorverkoop. Tickets zijn dan bijvoorbeeld te koop bij de volgende verkooppunten:
Ticketmaster Topticketshop (beschikbaar)‘Under Stars’
De 29-jarige popzangeres is vooral bekend van haar grote hits This Is The Life en Mr. Rock & Roll van haar debuutalbum uit 2007, maar ook haar tweede en derde album verkochten goed. A Curious Thing uit 2010 wist in Nederland zelfs de platina-status te behalen. Op 17 februari komt Amy’s vierde cd uit, Under Stars.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Rammstein reageert op beschuldiging dat fan gedrogeerd werd tijdens concert pre-party - 30 mei, 2023
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023