65daysofstatic komt naar Nederland! Het Engelse viertal geeft in oktober concerten in 013 in Tilburg en in de Q-Factory in Amsterdam.
65daysofstatic Joe Shrewsbury – Foto: mhx | Flickr
65daysofstatic concert
65daysofstatic komt voor twee optredens naar Nederland! Op maandag 17 oktober staan de bandleden in de Jupiler Zaal van 013 in Tilburg. De zaal gaat om 19:00 uur open en het concert begint om 20:00 uur.
Op vrijdag 11 november geeft de band een show in de Grote Zaal van de Q-Factory in Amsterdam. De deuren gaan om 19:30 uur open en de aanvang is om 20:00 uur.
65daysofstatic tickets
De voorverkoop start op woensdag 29 juni om 11:00 uur. Tickets voor deze shows zijn onder andere te vinden op de website van Ticketmaster.
‘Music for an Infinite Universe’
De band uit Sheffield staat bekend om hun noisy instrumental postrock en om de unieke wijze waarop ze muziek aanbieden. Zo hebben ze een live score verzorgd voor de sci-fi film ‘Silent Running’ en hebben ze een live installatie gebouwd die een oneindige compositie bood. Momenteel werken de muzikanten aan een unieke soundtrack voor de game ‘No Man’s Sky’. De eerste tracks van het album ‘No Man’s Sky: Music for an Infinite Universe’ zijn al uitgebracht. Luister hieronder naar ‘Supermoon’.
In het voorprogramma in 013 staat de Britse band Thought Forms. De groep past precies bij 65daysofstatic, met zijn overduidelijke postrock-stijl. Ze mengen ambient, shoegaze en noise tot een geweldige live-ervaring!
Bron: 013, Q-Factory
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
- Chef’Special viert 15-jarig bestaan met clubtour - 25 april, 2023