Nederlandse prog-metalband Textures heeft zojuist twee (concept)albums aangekondigd! Daarbij is ook meteen bekendgemaakt dat de band op Europese tour gaat.
De Brabantse prog-metalband Textures heeft de afgelopen tweeënhalf jaar gewerkt aan niet één, maar twee nieuwe studioalbums. Het eerste album Phenotype is onderdeel van een concept en wordt uitgebracht op 5 februari 2016 via Nuclear Blast. Een jaar later, wordt het tweede album uitgebracht: Genotype.
Het tweede album wordt een 45-minuten lang conceptalbum wat bestaat uit één nummer. Beide albums zijn onderdeel van een concept, waarbij het eerste album voornamelijk de traditionele Textures-sound bevat. De tweede schijf is progressiever, atmosferisch en vult het eerste album aan. Phenotype is het studiodebuut van gitarist Joe Tal, die nu al een aantal jaar bij de band zit.
Europese tour ‘Phenotype’
Ter support van het eerste album Phenotype gaat Textures februari volgend jaar op Europese tour. Onder de naam OCEANS COLLIDE TOUR 2016 speelt Textures de volgende shows:
12.02. NL Dordrecht – Bibelot
13.02. NL Tilburg – 013
18.02. CH Zürich – Dynamo
19.02. D Frankfurt – Elfer
20.02. D Berlin – Musik & Frieden
21.02. D Hamburg – Headcrash
25.02. UK London – The Underworld
26.02. F Paris – Divan Du Monde
27.02. F Lyon – CCO
28.02. F Colmar – Le Grillen
04.03. B Hasselt – Muziek-O-Droom
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024