Gers Pardoel ziet Guus Meeuwis als zijn mentor. Pardoel brak vorig jaar door met het nummer ‘Ik neem je mee’ en heeft daarna een goede band met de Branbantse zanger opgebouwd.
“Hij is heel normaal en ik ook. Ik zie hem een beetje als een mentor, mag hem ook altijd bellen”, vertelt de rapper tegenover het Algemeen Dagblad.
“Voor mij is alles heel nieuw, daar kan ik heel goed met hem over praten.” De Brabander heeft inmiddels al jaren ervaring in de muziekwereld en verzorgde onlangs nog een optreden tijdens Nederland – Denemarken.
De twee maakten ook al enkele nummers samen waaronder 20.03h en Nergens Zonder Jou. De hits hebben de rapper meer bekendheid gegeven en daar is de rapper Meeuwis heel erg dankbaar voor.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- The National met nieuw album op zak naar Ziggo Dome - 18 januari, 2023
- Ilse DeLange aankomend najaar langs Nederlandse poppodia - 18 januari, 2023
- Madonna brengt jubileumtour in december naar Ziggo Dome - 17 januari, 2023
- Ryan Adams in april 2023 naar Philharmonie Haarlem - 16 januari, 2023
- Van Morrison aankomend voorjaar naar Koninklijk Theater Carré - 16 januari, 2023