Vanaf morgen gaat de kaartverkoop voor het concert van Jason Mraz in de Ziggo Dome van start! De bekende ‘I’m Yours’ zanger komt namelijk weer naar Nederland voor zijn ‘Love Is A Four Letter Word’, waarmee hij de grote steden in Europa aan zal gaan doen.
De tour brengt hem o.a. naar Berlijn, Zurich, Lissabon, Londen, het Brusselse Vorst Nationaal en dus ook naar Amsterdam.
De popster doet dit ter promotie van alweer zijn vijfde studioalbum, Love is a four letter word, wat aankomende dinsdag zal uitkomen.
Het is overigens niet de eerste keer dat de zanger uit Virginia in Nederland gaat optreden, zo stond hij eerder al op Parkpop Den Haag, de Melkweg, Paradiso, Rotown en zelfs de Heineken Music Hall.
Daarna werd zijn succes alsmaar groter met hits als ‘Lucky’ en ‘Butterfly’ nu is het dus de beurt aan het veel grotere Ziggo Dome met een capaciteit van ruim 17.000 man.
De eerste single van het nieuwe album, getiteld I won’t give up kwam begin dit jaar uit en werd al uitstekend ontvangen door de media, dat beloofd nog wat voor de rest van zijn album!
De kaartverkoop voor het concert start dus morgen om 10.00 via Live Nation, kaartjes zijn er vanaf 39 euro.
Zijn de kaarten nou te snel uitverkocht? Wees dan maar gerust, want deze website heeft meestal nog Jason Mraz Tickets achter de hand, veilig en vertrouwd koop jij hier alsnog kaartjes!
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
- Chef’Special viert 15-jarig bestaan met clubtour - 25 april, 2023