Uitgerekend op de verjaardag van de grote Canadese popster Justin Bieber kondigt hij zijn nieuwe single aan. Dat meldde de jonge popster gister bij de tv-show bij de Ellen DeGeneres show.
Volgens de zanger verschijnt ‘Boyfriend’ nog deze maand. Het nummer zou ook op Justin’s nieuwe album komen.
Eigenlijk kwam de 18-jarige Canadees voor zijn verjaardag, maar hij vond dit nieuws te groot en kon het niet laten, tot groot genoegen van het publiek en de presentatrice zelf.
Bieber over het nummer ”in het nummer zeg ik tegen het meisje dat ik haar vriend ben, alles voor haar doe en haar nooit meer los laat”, meldde de jonge zanger gisteravond.
Naar verluid heeft de zanger het gehele nummer zelf geschreven en toegewijd aan zijn vriendin Selena Gomez. Niet alleen Bieber bracht gisteravond een verassing, ook de presentatrice zelf had iets leuks voor Bieber in petto: een gloednieuwe, elektrische sportauto!
Bekijk hier het gehele interview terug!

- Brit Floyd komt in 2027 met twee shows naar Amsterdam en Eindhoven - 28 september, 2026
- Clouseau in 2027 met clubtour langs Nederlandse poppodia - 28 september, 2026
- Craig David met Born To Do It 25th Anniversary Tour naar AFAS Live - 28 september, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

