Goed nieuws voor fans van Kovacs! De populaire Nederlandse zangeres heeft zojuist een nieuwe show in het Utrechtse poppodium TivoliVredenburg aangekondigd.
Kovacs naar TivoliVredenburg
Sharon Kovacs was de afgelopen maanden druk bezig in de studio. Onlangs werd bekend dat de zangeres in augustus 2018 met het gloednieuwe album ‘Cheap Smell’ komt en die release moet natuurlijk gevierd worden! Dit doet Sharon met een speciale album releaseshow in het Utrechtse TivoliVredenburg, op woensdag 5 september.
Concertkaarten
De reguliere verkoop van de tickets start op vrijdag 20 april. Tickets voor de show zijn onder meer verkrijgbaar via de site van Ticketmaster.
‘Black Spider’
De zangeres deelde vorige week alvast een voorproefje van haar opkomende album in de vorm van de nieuwe single ‘Black Spider’. De track verscheen op 13 april op streamingsdiensten en inclusief video op YouTube.
Bron: TivoliVredenburg
- Madison Cunningham en Metropole Orkest: drie shows in Nederland in 2027 - 14 juli, 2026
- Young Thug naar AFAS Live Amsterdam in oktober 2026 - 14 juli, 2026
- The Opposites aankomend najaar terug in Gashouder Amsterdam - 13 juli, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

