Bryan Ferry komt voor maar liefst twee shows terug naar Nederland. In mei 2019 speelt de Britse muzieklegende in Amsterdam en Eindhoven.
Bryan Ferry komt terug naar Nederland
Bryan Ferry komt terug naar Nederland. Op 22 mei 2019 speelt de zanger in het Muziekgebouw Eindhoven. Op 24 mei is de Brit te zien in het Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. Vorig jaar juni gaf de 72-jarige artiest nog een uitverkocht concert in AFAS Live.
Kaartverkoop
De kaartverkoop voor beide concerten start vrijdag 21 september om 10:00 uur. Tickets voor de show in Amsterdam zijn te koop via de site van het theater en Ticketmaster. De kaarten voor het optreden in Eindhoven zijn te verkrijgen via de site van het Muziekgebouw. Uitverkocht? Kijk hier.
Bryan Ferry
De Britse muzikant staat bekend als frontman van Roxy Music. Als soloartiest is Ferry echter minstens zo succesvol. De levende legende heeft verschillende grote hits op zijn naam staan, waaronder ‘Let’s Stick Together’, ‘Slave To Love’ en ‘More Than This’. Verschillende albums en singles kwamen op één binnen in de hitlijsten. In totaal bracht de muzikant maar liefst vijftien soloplaten uit.
Bron: Muziekgebouw Eindhoven, Carré
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
- Chef’Special viert 15-jarig bestaan met clubtour - 25 april, 2023