Goed nieuws voor fans van Florence + The Machine! De band keert volgend jaar terug naar Nederland voor een show in Ahoy Rotterdam.
Florence + The Machine naar Ahoy
De Britse band rond zangeres Florence Welch was in december 2015 voor het laatst in Nederland te bewonderen, met een show in de Ziggo Dome. In het voorjaar van 2019 gaat hier eindelijk verandering in komen: Florence + The Machine komt terug!
De Londense indierockband reist op maandag 25 maart 2019 naar Rotterdam, voor een show in Ahoy. De nieuwe tour van de Britten staat in het teken van het nieuwe album ‘High as Hope’, dat op 29 juni verschijnt.
Concertkaarten
Tickets voor de show zijn onder meer verkrijgbaar via de website van Ticketmaster. Zijn de kaarten uitverkocht? Probeer het eens hier.
Bron: Ticketmaster
- Guus Meeuwis met ‘Tour van Twee’ naar Amsterdam en Groningen - 23 juni, 2026
- Heideroosjes keren terug met clubtour ‘Blijven Schreeuwen 2027’ - 22 juni, 2026
- René Froger viert 65e verjaardag met ‘Show of the Year’ in Rotterdam Ahoy - 17 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

