Gerard Joling doet voortaan extra voorzichtig met zijn stem.
De zanger was een tijdje uit de roulatie vanwege stemproblemen. Hij heeft aangegeven dat dit hem geen tweede keer zal gebeuren.
Afgelopen november werd Gerard geopereerd aan zijn stem en moest hij rust houden. Vandaag vertelde de zanger in De Telegraaf: “Zoals het er nu uitziet zijn mijn stembanden al goed genezen. Toch ben ik nog steeds oefeningen aan het doen bij de logopedist, omdat ik extra zuinig geworden ben op mijn stem. Ik moet er niet aan denken om weer zo lang mijn mond te houden. Nee, ik ben nu blij dat ik weer helemaal terug ben!”
Gerard brengt zijn laatste vrije dagen door op Curaçao. Hier heeft hij ook zijn single ‘Dan Voel Je Me Beter’ opgenomen. Het nummer is een cover van de Braziliaanse hit ‘Ai Se Eu Te Pego’ door Michel Teló.
Gerard Joling – Dan Voel Je Me Beter (met songtekst)
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Rammstein reageert op beschuldiging dat fan gedrogeerd werd tijdens concert pre-party - 30 mei, 2023
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
Pingback: Gerard Joling is extra zuinig met stemBekende Nederlanders