Wat doen de sterren eigenlijk tijdens de kerstdagen?

Geschreven door op 27 december 2017 om 12:40

Mariah Carey kreeg bezoek van Santa, Ali B ging op safari, Ariana Grande ging skiën en Gers Pardoel nam een bubbelbad. Wat doen de sterren eigenlijk tijdens de kerstdagen?

Mariah Carey

De kids van Christmas diva Mariah, kregen een bezoekje van Santa.

“Make my wish come true!” #ChristmasEve ???

Een bericht gedeeld door Mariah Carey (@mariahcarey) op

Robbie Williams

Robbie geeft zichzelf cadeau

Happy Christmas everyone! ?? Who wants a kiss under the mistletoe? ?

Een bericht gedeeld door Robbie Williams (@robbiewilliams) op

 

Danny de Munk

Danny de Munk moest gewoon werken met kerst.

Gers Pardoel

Gers Pardoel ging bubbelen.

Merry Christmas!!

Een bericht gedeeld door GersPardoel (@gers_pardoel) op

John Legend

John Legend zocht de natuur op.

Christmas in the canyon

Een bericht gedeeld door John Legend (@johnlegend) op

Ozzy Osbourne

Tsja..

Merry #Christmas!

Een bericht gedeeld door Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne) op

Beyoncé

Ook Queen Bey wenst haar fans een fijne kerst

Een bericht gedeeld door Beyoncé (@beyonce) op

Dolly Parton

Warme kerstwensen van Dolly

Sending lots of love and warm wishes to you all. Merry Christmas, everybody!

Een bericht gedeeld door Dolly Parton (@dollyparton) op

Jeroen van der Boom

Jeroen ging schaatsen in Londen.

Merry-Xmass voor iedereen ???

Een bericht gedeeld door Jeroen van der Boom (@jvdboom) op

Gerard Joling

Gerard Joling zong liedjes in een kerststalletje.

Fijne Kerstavond ???? #kerstavond #kerst

Een bericht gedeeld door Gerard Joling (@gerard_joling) op

Gwen Stefani

De kids van Gwen Stefani kregen een gigantische stapel cadeaus dit jaar.

#merrychristmas ???????gx

Een bericht gedeeld door Gwen Stefani (@gwenstefani) op


Ciara

Ciara gaf een optreden in Disney World.

Trijntje Oosterhuis

Trijntjes familie bracht de kerst door in matchende outfits.

Ronan Keating

Ronan Keating zat met zijn gezin op de Malediven

Ali B

Ali B ging op safari in Zuid-Afrika.

Het lekkerste bakje oploskoffie ever ???????#rangerlife

Een bericht gedeeld door Ali B (@alibspec) op


Timbaland

Timbaland zat met zijn hondje bij de kerstboom.

Merry Christmas !!!!!!!!!

Een bericht gedeeld door Timbo the King (@timbaland) op

Madonna

De onlangs geadopteerde 5-jarige tweeling van Madonna vierde dit jaar voor de allereerste keer kerst.

Nicky Minaj

Nicky Minaj had eindelijk tijd om nieuwe filters op haar telefoon uit te proberen.

Armin van Buuren

Armin ging voor een winter BBQ

Cooking Christmas dinner. Thanks for all the sweet birthday messages x

Een bericht gedeeld door Armin van Buuren (@arminvanbuuren) op


Ariana Grande

Ariana ging skiën in de bergen van Colorado.

???????

Een bericht gedeeld door Ariana Grande (@arianagrande) op

André Hazes

André heeft het eindelijk goedgemaakt met zijn moeder Rachel.

Herenigd!???

Een bericht gedeeld door Andre Hazes (@andrehazes) op

Miley Cyrus

Tot slot een kerstdansje door Miley and friends.

The following two tabs change content below.

Djuna Vaesen

Djuna Vaesen, Redacteur bij Artiestennieuws.nl en Backpackhacks.nl
Deel artikel:

Plaats hier je reactie:

comments

Lees ook:
K-popband BTS releaset nieuwe single ‘Singularity’ BTS heeft een nieuwe single van aankomende album uitgebracht! Twee weken voor het uitkomen van het album verraste de Koreaanse act zijn fans met de re...
Ariana Grande onthult titel en releaseperiode nieuw album Er komt deze zomer een nieuw album uit van Ariana Grande! De zangeres bevestigde dit gisteren in 'The Tonight Show'. Grande onthulde tegenover host Ji...
Fotoreportage: Kingsland Festival 2018 @ Stadspark Drafbaan, Groningen Fotoreportage van Kingsland Festival Groningen op vrijdag 27 april 2018 bij Stadspark Drafbaan te Groningen. Fotograaf: Shali Blok. Met o.a. Armin van...
Mariah Carey onthult jarenlange strijd met bipolaire stoornis Mariah Carey worstelt al zeventien jaar met een bipolaire stoornis. Deze onthulling deed de zangeres in een interview met People. Mariah Carey h...
Tien jaar terug: Jeroen van der Boom scoort eerste nummer 1-hit Jeroen van der Boom scoorde tien jaar geleden een grote hit met zijn single 'Jij Bent Zo', die zijn grote doorbraak en Top 40-debuut betekende.J...
Miley Cyrus komt met schoenenlijn in samenwerking met Converse Miley Cyrus geeft een 'sneak peek' van haar aankomende schoenencollectie in samenwerking met Converse! De alleskunner plaatste op haar social media ac...
Artikel Categorieën:
Artiesten · Featured · Fun Content · Mariah Carey Nieuws · Nieuws · Viral

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Menu