Wat doen de sterren eigenlijk tijdens de kerstdagen?

Geschreven door op 27 december 2017 om 12:40

Mariah Carey kreeg bezoek van Santa, Ali B ging op safari, Ariana Grande ging skiën en Gers Pardoel nam een bubbelbad. Wat doen de sterren eigenlijk tijdens de kerstdagen?

Mariah Carey

De kids van Christmas diva Mariah, kregen een bezoekje van Santa.

“Make my wish come true!” #ChristmasEve ???

Een bericht gedeeld door Mariah Carey (@mariahcarey) op

Robbie Williams

Robbie geeft zichzelf cadeau

Happy Christmas everyone! ?? Who wants a kiss under the mistletoe? ?

Een bericht gedeeld door Robbie Williams (@robbiewilliams) op

 

Danny de Munk

Danny de Munk moest gewoon werken met kerst.

Gers Pardoel

Gers Pardoel ging bubbelen.

Merry Christmas!!

Een bericht gedeeld door GersPardoel (@gers_pardoel) op

John Legend

John Legend zocht de natuur op.

Christmas in the canyon

Een bericht gedeeld door John Legend (@johnlegend) op

Ozzy Osbourne

Tsja..

Merry #Christmas!

Een bericht gedeeld door Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne) op

Beyoncé

Ook Queen Bey wenst haar fans een fijne kerst

Een bericht gedeeld door Beyoncé (@beyonce) op

Dolly Parton

Warme kerstwensen van Dolly

Sending lots of love and warm wishes to you all. Merry Christmas, everybody!

Een bericht gedeeld door Dolly Parton (@dollyparton) op

Jeroen van der Boom

Jeroen ging schaatsen in Londen.

Merry-Xmass voor iedereen ???

Een bericht gedeeld door Jeroen van der Boom (@jvdboom) op

Gerard Joling

Gerard Joling zong liedjes in een kerststalletje.

Fijne Kerstavond ???? #kerstavond #kerst

Een bericht gedeeld door Gerard Joling (@gerard_joling) op

Gwen Stefani

De kids van Gwen Stefani kregen een gigantische stapel cadeaus dit jaar.

#merrychristmas ???????gx

Een bericht gedeeld door Gwen Stefani (@gwenstefani) op


Ciara

Ciara gaf een optreden in Disney World.

Trijntje Oosterhuis

Trijntjes familie bracht de kerst door in matchende outfits.

Ronan Keating

Ronan Keating zat met zijn gezin op de Malediven

Ali B

Ali B ging op safari in Zuid-Afrika.

Het lekkerste bakje oploskoffie ever ???????#rangerlife

Een bericht gedeeld door Ali B (@alibspec) op


Timbaland

Timbaland zat met zijn hondje bij de kerstboom.

Merry Christmas !!!!!!!!!

Een bericht gedeeld door Timbo the King (@timbaland) op

Madonna

De onlangs geadopteerde 5-jarige tweeling van Madonna vierde dit jaar voor de allereerste keer kerst.

Nicky Minaj

Nicky Minaj had eindelijk tijd om nieuwe filters op haar telefoon uit te proberen.

Armin van Buuren

Armin ging voor een winter BBQ

Cooking Christmas dinner. Thanks for all the sweet birthday messages x

Een bericht gedeeld door Armin van Buuren (@arminvanbuuren) op


Ariana Grande

Ariana ging skiën in de bergen van Colorado.

???????

Een bericht gedeeld door Ariana Grande (@arianagrande) op

André Hazes

André heeft het eindelijk goedgemaakt met zijn moeder Rachel.

Herenigd!???

Een bericht gedeeld door Andre Hazes (@andrehazes) op

Miley Cyrus

Tot slot een kerstdansje door Miley and friends.

The following two tabs change content below.

Djuna Vaesen

Djuna Vaesen, Redacteur bij Artiestennieuws.nl
Deel artikel:

Plaats hier je reactie:

comments

Lees ook:
Miley Cyrus komt met schoenenlijn in samenwerking met Converse Miley Cyrus geeft een 'sneak peek' van haar aankomende schoenencollectie in samenwerking met Converse! De alleskunner plaatste op haar social media ac...
André Hazes kondigt nog een extra show in Ahoy aan André Hazes heeft een extra show in Rotterdam Ahoy aangekondigd! De jonge volkszanger komt wegens groot succes ook op zondag 28 oktober naar de Rotter...
Vrienden van Amstel LIVE! en Flying Dutch komen met ‘De Vliegende Vrienden’ De Vrienden van Amstel LIVE! en Flying Dutch komen eenmalig samen voor een bijzonder event! De Vliegende Vrienden van Amstel LIVE! vindt op 15 septemb...
Tomorrowland maakt lading eerste namen voor 2018 bekend Goed nieuws! De organisatie van dancefestival Tomorrowland heeft de eerste acts van aankomende editie, die plaatsvindt in juli 2018, bekendgemaakt. On...
Hit of Shit: Justin Timberlake releaset nieuwe single ‘Supplies’ Ongeveer twee weken geleden maakte Justin Timberlake bekend dat hij zijn nieuwe album 'Man Of The Woods' binnenkort uitbrengt. Inmiddels heeft hij de ...
Gabbers kondigen extra show in Amsterdamse Ziggo Dome aan De Gabbers hebben een extra show aangekondigd! Eerder werd al bekend dat de comedyshow op 29 en 30 juni 2018 terug zou keren in de Ziggo Dome. Hier is...
Artikel Categorieën:
Artiesten · Featured · Fun Content · Nieuws · Viral

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Menu