Wat doen de sterren eigenlijk tijdens de kerstdagen?

Geschreven door op 27 december 2017 om 12:40

Mariah Carey kreeg bezoek van Santa, Ali B ging op safari, Ariana Grande ging skiën en Gers Pardoel nam een bubbelbad. Wat doen de sterren eigenlijk tijdens de kerstdagen?

Mariah Carey

De kids van Christmas diva Mariah, kregen een bezoekje van Santa.

“Make my wish come true!” #ChristmasEve ???

Een bericht gedeeld door Mariah Carey (@mariahcarey) op

Robbie Williams

Robbie geeft zichzelf cadeau

Happy Christmas everyone! ?? Who wants a kiss under the mistletoe? ?

Een bericht gedeeld door Robbie Williams (@robbiewilliams) op

 

Danny de Munk

Danny de Munk moest gewoon werken met kerst.

Gers Pardoel

Gers Pardoel ging bubbelen.

Merry Christmas!!

Een bericht gedeeld door GersPardoel (@gers_pardoel) op

John Legend

John Legend zocht de natuur op.

Christmas in the canyon

Een bericht gedeeld door John Legend (@johnlegend) op

Ozzy Osbourne

Tsja..

Merry #Christmas!

Een bericht gedeeld door Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne) op

Beyoncé

Ook Queen Bey wenst haar fans een fijne kerst

Een bericht gedeeld door Beyoncé (@beyonce) op

Dolly Parton

Warme kerstwensen van Dolly

Sending lots of love and warm wishes to you all. Merry Christmas, everybody!

Een bericht gedeeld door Dolly Parton (@dollyparton) op

Jeroen van der Boom

Jeroen ging schaatsen in Londen.

Merry-Xmass voor iedereen ???

Een bericht gedeeld door Jeroen van der Boom (@jvdboom) op

Gerard Joling

Gerard Joling zong liedjes in een kerststalletje.

Fijne Kerstavond ???? #kerstavond #kerst

Een bericht gedeeld door Gerard Joling (@gerard_joling) op

Gwen Stefani

De kids van Gwen Stefani kregen een gigantische stapel cadeaus dit jaar.

#merrychristmas ???????gx

Een bericht gedeeld door Gwen Stefani (@gwenstefani) op


Ciara

Ciara gaf een optreden in Disney World.

Trijntje Oosterhuis

Trijntjes familie bracht de kerst door in matchende outfits.

Ronan Keating

Ronan Keating zat met zijn gezin op de Malediven

Ali B

Ali B ging op safari in Zuid-Afrika.

Het lekkerste bakje oploskoffie ever ???????#rangerlife

Een bericht gedeeld door Ali B (@alibspec) op


Timbaland

Timbaland zat met zijn hondje bij de kerstboom.

Merry Christmas !!!!!!!!!

Een bericht gedeeld door Timbo the King (@timbaland) op

Madonna

De onlangs geadopteerde 5-jarige tweeling van Madonna vierde dit jaar voor de allereerste keer kerst.

Nicky Minaj

Nicky Minaj had eindelijk tijd om nieuwe filters op haar telefoon uit te proberen.

Armin van Buuren

Armin ging voor een winter BBQ

Cooking Christmas dinner. Thanks for all the sweet birthday messages x

Een bericht gedeeld door Armin van Buuren (@arminvanbuuren) op


Ariana Grande

Ariana ging skiën in de bergen van Colorado.

???????

Een bericht gedeeld door Ariana Grande (@arianagrande) op

André Hazes

André heeft het eindelijk goedgemaakt met zijn moeder Rachel.

Herenigd!???

Een bericht gedeeld door Andre Hazes (@andrehazes) op

Miley Cyrus

Tot slot een kerstdansje door Miley and friends.

Deel artikel:

Plaats hier je reactie:

comments

Lees ook:
Madonna komt nog dit jaar met nieuw studioalbum Madonna brengt aankomend najaar een gloednieuw album uit! De 'Queen of Pop' bevestigde dit onlangs in een interview met Vogue Italia.Madonna kom...
Oververmoeide André Hazes cancelt noodgedwongen 22 shows André Hazes heeft noodgedwongen twee-en-twintig shows moeten cancelen. De Nederlandse zanger mag op doktersadvies voorlopig niet optreden.  André Haz...
Miley Cyrus duikt studio in met Mark Ronson voor nieuw album Er komt een nieuw album aan van Miley Cyrus! Volgens US Magazine is de 25-jarige zangeres afgelopen week de studio ingedoken met producer Mark Ronson....
Producersduo GAIA voor Amsterdam Dance Event naar Paradiso GAIA komt naar onze hoofdstad! Het producersduo bestaande uit Armin van Buuren en Benno de Goeij treedt tijdens het Amsterdam Dance Event op in Paradi...
Elfde seizoen ‘Beste Zangers’ belooft een groot succes te worden De afgelopen jaren had 'Beste Zangers' aan populariteit geen gebrek. Dit jaar zal de elfde editie van het televisieprogramma uitgezonden worden. De ze...
Mariah Carey terug naar Ziggo Dome met ‘All I Want For Christmas’ show Mariah Carey komt terug naar de Ziggo Dome! De Amerikaanse superster reist in december naar de Amsterdamse concertzaal, met haar 'All I Want For Chris...
Artikel Categorieën:
Artiesten · Featured · Fun Content · Mariah Carey Nieuws · Nieuws · Viral

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Menu