Madonna zal er niet blij mee zijn maar haar laatste single ‘Gimme All Your Love’ is gelekt op internet. Het nummer is geproduceerd door Martin Solveig.
Madonna single gelekt
Het was eigenlijk de bedoeling dat het nummer pas volgend jaar uit zou komen, dan is namelijk het nieuwe album klaar. Voor dit album heeft ze de hulp ingeschakeld van producer en house-dj Martin Solveig. We kennen Solveig onder meer van de super hit ‘Hello’. Voor Madonna is het alweer een tijdje geleden dat ze een album gebracht heeft. Hard Candy dat haar laatste album was stamt uit 2008.
Giel Beelen draaide vanochtend het nummer voor het eerst op 3FM en we kunnen inmiddels de single ook gewoon via YouTube beluisteren.
*update* wegens privacyredenen zijn de video en de geluidsfragmenten van YouTube verwijderd.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Kane voegt derde concert in Ziggo Dome toe - 27 september, 2023
- Kane kondigt comeback aan met concerten in Ziggo Dome - 26 september, 2023
- Afscheidsshow Will Tura razendsnel uitverkocht, hoe kom je nu nog aan kaarten? - 20 september, 2023
- UB40 ft. Ali Campbell in 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 19 september, 2023
- Jason Derulo naar RTM Stage Ahoy in Rotterdam - 18 september, 2023