Yes! We hebben goed nieuws voor Kensington fans uit Amsterdam en omstreken! De Utrechtse band heeft aangekondigd dat zij volgend jaar juli een concert geven in de Johan Cruijff Arena.
Kensington naar Amsterdam ArenA
Dat bevestigden de bandleden gisteravond tijdens de uitzending van De Wereld Draait Door. Kensington verkocht eerder tien keer de Ziggo Dome uit. Nu staat de razend populaire rockband voor het eerst in de Johan Cruijff Arena in Amsterdam! Het wordt het grootste soloconcert ooit van de band.
Het optreden vindt plaats op zaterdag 14 juli 2018 en is de knallende afsluiter van hun ‘Control‘ tour. Deze tour is vernoemd naar het gelijknamige album, dat eind 2016 uitkwam en inmiddels dubbel platina heeft bereikt.
Just confirmed at #DWDD: we're playing the Amsterdam ArenA on 14 July 2018! On sale 13 Sep @ 10.00 – https://t.co/jG6qYRmw1F ??#kstarena pic.twitter.com/ejPj2MTxme
— Kensington (@kensingtonband) September 5, 2017
Tickets
Kaarten zijn onder andere te verkrijgen bij de onderstaande online verkooppunten:
Tickets (Primair)Uitverkocht? Probeer het hieronder:
Tickets (Secundair)Control
Benieuwd naar het succesvolle album van de vier mannen? Beluister de plaat hieronder:
Bron: De Wereld Draait Door
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
- Chef’Special viert 15-jarig bestaan met clubtour - 25 april, 2023