De ‘Grande Dame van de samba’, Elza Soares, komt naar Nederland! Op dinsdag 27 juni geeft de sambazangeres een optreden in de Rotterdamse Schouwburg.
The Woman At The End Of The World Tour
Protestzangeres Elza Soares komt deze zomer naar Nederland. De inmiddels 79-jarige zangeres zal op 27 juni het podium betreden van de Rotterdamse Schouwburg. De show van de Braziliaanse artiest staat in het teken van haar 34e album: ‘The Woman At The End Of The World’.
Kaarten Elza Soares
De voorverkoop voor de show van de zangeres start op 3 maart. Kaarten zijn verkrijgbaar via de volgende verkooppunten:
Primair:
KaartenSecundair:
KaartenGrande Dame van de sambamuziek
Elza Soares wordt wereldwijd gezien als de Grande Dame van de sambamuziek. De 79-jarige Braziliaanse heeft inmiddels een lange carrière achter de rug. Hierin sprak ze zich sterk uit tegen misstanden in de wereld. Soares strijdt met haar muziek tegen onrecht met betrekking tot ras, geslacht en seksuele voorkeur.
Vorig jaar bracht de zangeres haar 34e studioalbum uit. Op de plaat ‘The Woman At The End Of The World’ mixt Soares ‘haar’ sambamuziek met stijlen als funk, soul, rock en jazz.
Bron: Rotown
Foutje gezien? Mail de redactie.
Robin de Roode
Laatste berichten van Robin de Roode (toon alles)
- Metalband Nungara deelt videoclip voor single ‘North Star’ - 7 maart, 2025
- “Linkin Park geeft in 2025 concert in GelreDome Arnhem” - 12 november, 2024
- Graspop voegt 84 nieuwe namen aan line-up toe - 22 november, 2023
- Graspop maakt komst o.a. Avenged Sevenfold bekend - 17 november, 2023
- Metalband Nungara kondigt debuut-EP aan en deelt eerste single - 14 juli, 2023