Bruno Mars doet een show in het Sportpaleis! De zanger komt op 28 maart 2017 naar Antwerpen als onderdeel van zijn ’24K Magic World Tour’.
Bruno Mars ’24K Magic World Tour’ 2017
Dat de zanger een optreden zou gaan doen in Antwerpen, wisten we al even, maar nu weten we ook wanneer! Bruno Mars trapt zijn uitgebreide 24K Magic World Tour door Europa en de VS op 28 maart 2017 af in het Sportpaleis in Antwerpen! Naast dit optreden doet hij ook een show in de Ziggo Dome in Amsterdam op 9 mei.
Bruno Mars tickets
Kaarten voor het concert van Bruno Mars in het Sportpaleis gaan aanstaande maandag 21 november om 10:00 uur in de voorverkoop. De tickets zijn onder andere via de volgende kanalen verkrijgbaar:
Primair:
Live NationSecundair:
Topticketshop’24k Magic’
De wereldtournee staat ik het teken van het gelijknamige nieuwe album 24K Magic dat vanaf 18 november in de winkels ligt. Op dat album staat niet alleen de gelijknamige hit, maar ook andere nummers die het gevoel van de jaren 70 en 80 naar boven halen. Het is alweer zijn derde plaat en het is de opvolger van Bruno’s succesvolle album Unorthodox Jukebox uit 2012.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Afscheidsshow Will Tura razendsnel uitverkocht, hoe kom je nu nog aan kaarten? - 20 september, 2023
- UB40 ft. Ali Campbell in 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 19 september, 2023
- Jason Derulo naar RTM Stage Ahoy in Rotterdam - 18 september, 2023
- Scooter brengt ‘Thirty, Rough and Dirty! Tour’ naar Ziggo Dome - 15 september, 2023
- Anouk met twee verschillende concerten naar Ziggo Dome - 12 september, 2023