De Nederlandse tributeband Pink Floyd Project gaat touren! Dit voorjaar zal de band zes concerten door heel Nederland verzorgen.
Tributeband
Dat Pink Floyd Project niet zomaar een coverband is, heeft de band de afgelopen jaren wel bewezen. Onder leiding van Bert Heerink (bekend van o.a. Julie July) is de band uitgegroeid tot een van de bekendste tributebands van Pink Floyd in Europa.
Pink Floyd Project tickets
Tickets voor het concert zijn afgelopen vrijdag al in de verkoop gegaan via Ticketmaster. Verwacht een bijzondere show, waarbij de grote hits Another Brick in the Wall, Comfortably Numb, Shine on you Crazy Diamond en Wish You Were Here niet mogen ontbreken.
Durga McBroom
In maart en april geeft de tributeband concerten in Heino (Overijssel), Veenendaal, Amsterdam, Leeuwarden, Hoogeveen en Hengelo. Bij de concerten in Veenendaal, Amsterdam en Leeuwarden zal Durga McBroom, een van de originele achtergrondzangeressen van Pink Floyd, aanwezig zijn voor een gastoptreden. Kijk hier voor de speellijst.
- Guus Meeuwis met ‘Tour van Twee’ naar Amsterdam en Groningen - 23 juni, 2026
- Heideroosjes keren terug met clubtour ‘Blijven Schreeuwen 2027’ - 22 juni, 2026
- René Froger viert 65e verjaardag met ‘Show of the Year’ in Rotterdam Ahoy - 17 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

