Sieneke heeft zondag het Nationaal Songfestival gewonnen. De 17-jarige zangeres vertegenwoordigt ons land tijdens het Eurovisie Songfestival.
(Persfoto Stemevents)
Sieneke
Het nummer werd in totaal vijf keer ten gehore gebracht. De vakjury koos voor de versies van Loekz en Sieneke, waarna Pierre Kartner de doorslag moest geven. Hij besloot na lang twijfelen tóch Sieneke naar het Eurovisie Songfestival te sturen. Het nummer dat zij ten gehore zal brengen is ‘Ik ben verliefd (Sha-la-lie)’, geschreven door Pierre Kartner.
Het Eurovisie Songfestival vindt dit jaar plaats in Oslo. Op 25 en 27 mei zijn de halve finales en op 29 mei is de grote finale. Ze zal op 27 mei optreden.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (alles zien)
- Stevie Wonder brengt Songs In The Key of Life naar Ziggo Dome Amsterdam - 8 september, 2026
- Graveyard en Blues Pills samen naar TivoliVredenburg Utrecht in 2027 - 8 september, 2026
- Cameron Whitcomb in februari 2027 naar TivoliVredenburg Utrecht - 8 september, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.
Artikel Tags:
Loekz · Marianne Weber · Marlous · Oslo · Peggy Mays · Pierre Kartner · Sha-la-lie. · Sieneke · Songfestival · Vinzzent
