Thé Lau is gisteravond in zijn huis in Amsterdam overleden. De zanger, muzikant, schrijver en componist was al geruime tijd ongeneeslijk ziek. Hij is 62 jaar geworden.
Vorig jaar werd bekend dat Thé Lau ongeneeslijk ziek was. De zanger had keelkanker. Door een laatste keer op te treden wilde hij graag afscheid nemen van zijn publiek . Dit deed hij met een optreden op Pinkpop en een aantal concerten in Amsterdam, Antwerpen en Brussel. De belangstelling was enorm groot. Alle afscheidsconcerten waren dan ook volledig uitverkocht.
Op de website van de overleden zanger staat het volgende: “Het was een veelbewogen, intens laatste jaar, waarvan hij heeft genoten met zijn familie, vrienden en vakgenoten.”
Thé Lau
Thé Lau was een icoon van de Nederpop. Hij was vooral bekend als zanger en gitaris van The Scene. Lau behaalde groot succes met de nummers Iedereen is van de Wereld en Blauw. Samen met Ilse de Lange maakte hij het nummer Zing voor me. Dit nummer behaalde de nummer 1 positie. Tijdens zijn ziekteperiode afgelopen jaar, schreef Thé Lau zijn meest succesvolle album ooit: Platina Blues.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Djuna Vaesen
Laatste berichten van Djuna Vaesen (toon alles)
- Antoon naar Ziggo Dome Amsterdam in 2025 - 15 mei, 2024
- Muziek over Black Friday - 24 november, 2023
- 10 Mooiste Nummers van Vaders voor hun Dochters - 10 november, 2023
- MadNes 2023 Line-up en voorverkoopdatum - 18 januari, 2023
- Komt Swedish House Mafia in 2022 naar Ziggo Dome? - 21 oktober, 2021