De Canadese zangeres Diana Krall komt weer naar Nederland. Op vrijdag 2 en woensdag 7 november zal zij twee optredens in ons land verzorgen.
Dat meldde concertorganisator Mojo vanochtend.
Daarmee is de zangeres voor het eerst sinds 2010 weer in het land.
Het optreden in het Amsterdamse Carré en in het Muziekgebouw in Eindhoven zijn onderdeel van haar eindejaarstournee, waarmee zij in ieder geval een groot deel van Europa aan zal doen.
De echtgenote van bekende zanger Elvis Costello begon haar succesvolle carrière met name met het album ‘When I Look In Your Eyes’, waarvoor zij een Grammy ontving.
Naast haar solocarrière staat de zangeres ook op de nieuwste plaat van Paul McCartney, die in maart naar Nederland zal komen.
Kaarten voor beide concerten zijn beschikbaar vanaf aanstaande vrijdag 24 februari 10.00 via Live Nation. Prijzen voor beide concerten zullen tussen de 50 en 95 euro bedragen.
Diana Krall – Fly Me To The Moon:
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Paolo Nutini naar De Helling Utrecht - 15 juni, 2022
- Bruce Springsteen in 2023 naar Amsterdam en Landgraaf - 24 mei, 2022
- Justin Bieber kondigt derde concert in Ziggo Dome aan - 24 mei, 2022
- SOHN naar TivoliVredenburg Utrecht - 13 mei, 2022
- K-pop band The Boyz naar Ahoy Rotterdam - 14 april, 2022