In juli 2019 komt The Allman Betts Band naar Nederland! De bluesrockband treedt op in de Grote Zaal van Paradiso Amsterdam.
The Allman Betts Band naar Paradiso
Op woensdag 24 juli 2019 komt The Allman Betts Band voor een concert naar Nederland! De bluesrockband betreedt het podium van de Grote Zaal van Paradiso Amsterdam. Tijdens de show komt zowel nieuwe muziek van het toekomstige album, als solowerk van Devon Allman en Duane Betts voorbij. Het album staat gepland voor het voorjaar van 2019.
Kaartverkoop
Tickets gaan op woensdag 20 februari 2019 om 10:00 uur in de verkoop via Ticketmaster. Uitverkocht? Kijk hier.
De zonen van #GreggAllman en #DickeyBetts heten @DevonAllman en @DuaneBetts, en bundelen hun krachten om samen The @AllmanBettsBand te vormen. Op woensdag 24 juli staat de bluesrockband in Paradiso: https://t.co/9n89VAudt0.
Tickets zijn vanaf woensdag te koop.
— Paradiso Amsterdam (@ParadisoAdam) 18 februari 2019
Allman Betts Band
De zonen van Allman Brothers Band-leden Gregg Allman en Dickey Betts zijn samen een groep begonnen, nadat ze al meerdere shows samen hebben gespeeld. Devon Allmann, Duane Betts, Berry Oakley Jr., Johnny Stachela, R. Scott Bryan en John Lum vormen samen The Allman Betts Band.
Bron: Northstar Artists, Paradiso
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Acda en De Munnik terug met single en show in Ziggo Dome - 23 maart, 2023
- Ben Howard geeft twee shows in Koninklijk Theater Carré - 23 maart, 2023
- The Darkness in najaar 2023 naar Melkweg Amsterdam - 22 maart, 2023
- UB40 viert 45ste verjaardag met concert in Rotterdam Ahoy - 22 maart, 2023
- Noel Gallagher’s High Flying Birds naar AFAS Live - 22 maart, 2023