De Wereld Draait Door was te zien hoe Jakhals Thijs de prijs uitreikte aan Marco. Marco was blij verrast en nam het beeldje zichtbaar aangedaan in ontvangst.
De Edison Stichting heeft bekend gemaakt dat Marco de prijs heeft gewonnen vanwege zijn muzikale successen sinds 1990. De zanger kreeg de volgende positieve kritiek: “veel gevoel voor smaak en oprechtheid, die zijn liefde voor het leven altijd gebruikt als rode draad in zijn opnames. Zijn passie voor muziek delen met anderen en het entertainen van zijn publiek staat altijd voorop.”
Jakhals Thijs verrastte Marco Borsato vandaag met een Edison Pop Oeuvreprijs. In ‘De Wereld Draait Door’ was te zien hoe Marco het beeldje zichtbaar aangedaan in ontvangst nam.
De Edisons Awards worden op 2 oktober 2011 officieel uitgereikt. Het zijn de oudste muziekprijzen van Nederland. De nominaties en winnaars worden bepaald door een vakkundige jury onder leiding van popkenner Leo Blokhuis.
Marco Borsato – Dromen Zijn Bedrog

- Ticketmaster speelt vals: doorverkoop buiten eigen platform onmogelijk - 16 oktober, 2025
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
Foutje gezien? Mail de redactie.

