Fans van Kensington opgelet! Ook in het najaar van 2020 staat de rockformatie maar liefst 2 keer op het podium van de Amsterdamse Ziggo Dome.
Kensington naar Ziggo Dome
Goed nieuws voor fans van Kensington! In het najaar van 2020 staat de Nederlandse rockband maar liefst twee keer op het podium van de Amsterdamse Ziggo Dome. De shows vinden plaats op vrijdag 6 en zaterdag 7 november 2020. Tijdens de concerten kunnen bezoekers nummers van het, op 15 november 219 verschenen, album ‘Time’ verwachten, aangevuld met hits.
Concertkaarten
Tickets zijn verkrijgbaar vanaf vrijdag 29 november 2019 om 11:00 via de website van Eventim. Uitverkocht? Kijk hier!
Populariteit
Ondanks een tijd van afwezigheid, is de populariteit van de Utrechtse rockers is nog altijd groot. Dat bewijzen de mannen de afgelopen weken maar weer. Zo staan de bandleden in december maar liefst twee keer in een uitverkochte Ziggo Dome en stond het album ‘Time’ een week na de release op nummer 1 in de Nederlandse Album Top 100.
Bron: Ziggo Dome
Foutje gezien? Mail de redactie.