Het rapduo ‘$uicideboy$’ staat begin 2018 in de Melkweg, Amsterdam. Het rapgenre waarin de mannen rappen, wordt ook wel ‘horrorcore glitch trap’ genoemd.
$uicideboy$ naar Melkweg
De rappers van de formatie ‘$uicideboy$’ staan op zondag 11 februari 2018 in de Melkweg, Amsterdam. De uit New Orleans afkomstige rappers $crim en Ruby da Cherry, noemen hun rapgenre ook wel ‘horrorcore glitch trap’ waarmee ze een donkere underground rapstyle bedoelen.
Kaarten
Tickets voor de show gaan vanaf vrijdag 22 september 2017 in verkoop via de onderstaande online verkooppunten:
Tickets (Primair) Tickets (Secundair)$crim en Ruby da Cherry
$crim en Ruby da Cherry startten hun samenwerking in 2014. De rappers hadden eerst beiden een solocarrière. Maar toen ze hun krachten bundelden in 2014, ontstond er een unieke donkere mix van ‘horrorcore glitch trap’ en ‘booming bas’.
Bron: Melkweg
- Dylan Gossett in februari 2027 naar TivoliVredenburg Utrecht - 11 augustus, 2026
- 20 JAAR 3JS: afsluitende jubileumshow in AFAS Live Amsterdam op 9 oktober 2027 - 11 augustus, 2026
- EsDeeKid brengt Council House Rat Tour naar Amsterdam - 11 augustus, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

