Tino Martin doopt op 10 juni de Ziggo Dome voor één dag om in de ‘Tino Dome’. De zanger geeft dan de grootste show uit zijn carrière.
Tino Martin in de Ziggo Dome
De zanger stond afgelopen mei al in een uitverkochte Heineken Music Hall, maar pakt het op 10 juni nog iets groter aan. Onder de noemer ‘Hét concert van mijn dromen XL’ geeft Martin dan het grootste concert van zijn carrière in de Ziggo Dome in Amsterdam. In de aanloop naar het concert lanceerde de volkszanger al de single en themasong Later Als Ik Groter Ben.
Tino Martin kaarten
Kaarten voor het grootste concert zijn vanaf donderdag 1 december om 10:00 verkrijgbaar via onder andere de volgende verkooppunten:
Primair:
Tino MartinSecundair:
Topticketshop (beschikbaar)Edison Award
De zanger brak in Nederland door met zijn single Jij Liet Me Vallen. Dit jaar ontving de levensliedzanger een Edison Award voor het gelijknamige album, dat wekenlang bovenaan de hitlijsten stond. Zijn muziek doet qua sfeer en gezelligheid aan de kenmerkende muziek van André Hazes.

Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024