Amerikaanse bluesmuzikant Son Little komt naar Nederland! Hij geeft concerten in Rotown Rotterdam en Doornroosje Nijmegen.
Son Little naar Nederland
Amerikaanse bluesmuzikant Son Little komt naar Nederland. De artiest geeft op zaterdag 16 april een concert in Rotown Rotterdam en op zondag 17 april een concert in Doornroosje Nijmegen.
Tickets voor de concerten zijn reeds in de verkoop gegaan. Kaarten kan je bemachtigen via de websites van Rotown of Doornroosje.
Aaron Earl Livingston
Little is een jonge Amerikaanse muzikant uit Philadelphia die zich uit in blues, soul, hiphop en reggae. Aaron Earl Livingston, zoals hij echt heet, heeft in zijn thuisland al twee bescheiden radiohits op zijn naam staan. Zijn self-titled debuutalbum is inmiddels uitgebracht via het label “ANTI” en kan je hier bestellen. Beluister hieronder een van zijn hits, Lay Down.
Bron: Rotown
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- The National met nieuw album op zak naar Ziggo Dome - 18 januari, 2023
- Ilse DeLange aankomend najaar langs Nederlandse poppodia - 18 januari, 2023
- Madonna brengt jubileumtour in december naar Ziggo Dome - 17 januari, 2023
- Ryan Adams in april 2023 naar Philharmonie Haarlem - 16 januari, 2023
- Van Morrison aankomend voorjaar naar Koninklijk Theater Carré - 16 januari, 2023