The Teskey Brothers komen ook volgend jaar naar Nederland! De Australische band geeft in februari shows in Paradiso Amsterdam en De Oosterpoort in Groningen.
The Teskey Brothers in 2020 naar Paradiso en De Oosterpoort
Goed nieuws voor fans van The Teskey Brothers! De Australische bluesrockers hebben in september nog shows in TivoliVredenburg en op festival Tuckerville op het programma staan, maar komen al snel weer terug naar Nederland.
De band geeft begin 2020 een tweetal shows. Op maandag 3 februari betreden de heren het podium van poptempel Paradiso in Amsterdam. Twee dagen later, op woensdag 5 februari, zijn fans in het Groningse poppodium De Oosterpoort aan de beurt.
Concertkaarten
De kaartverkoop voor beide shows gaat op woensdag 7 augustus om 10:00 uur van start. Tickets zijn verkrijgbaar via de websites van de poppodia. Zijn de kaarten inmiddels uitverkocht? Probeer het dan eens hier.
Op maandag 3 februari spelen @teskeybrothers hun rauwe combinatie van soul en bluesrock in Paradiso. Kijk voor meer info & tickets op https://t.co/gtmdmTGFcP. Kaarten zijn vanaf 7 augustus verkrijgbaar.
— Paradiso Amsterdam (@ParadisoAdam) August 2, 2019
Bron: Paradiso, De Oosterpoort
- Guus Meeuwis met ‘Tour van Twee’ naar Amsterdam en Groningen - 23 juni, 2026
- Heideroosjes keren terug met clubtour ‘Blijven Schreeuwen 2027’ - 22 juni, 2026
- René Froger viert 65e verjaardag met ‘Show of the Year’ in Rotterdam Ahoy - 17 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

