Rockband Johan staat niet één, maar twee keer in Paradiso! De iconische Nederlandse band heeft haar comeback-tour wegens succes uitgebreid met een extra show in de Amsterdamse poptempel.
Extra show voor Johan in Paradiso
Dat Johan weer bij elkaar komt was al even bekend. Eerder dit jaar kondigde de band rond frontman Jacob de Greeuw al een viertal shows aan. De show in Paradiso Amsterdam was razendsnel uitverkocht en daarom is besloten om nóg een show in het Amsterdamse poppodium te spelen!
De populaire band betreedt het Amsterdamse podium ook op dinsdag 29 mei. Eerder kondigden de rockers al de vier onderstaande shows aan:
- 11 mei: Doornroosje, Nijmegen
- 18 mei: De Oosterpoort, Groningen
- 30 mei: Paradiso, Amsterdam
- 2 juni: TivoliVredenburg, Utrecht
Concertkaarten
Tickets voor de extra show zijn onder andere verkrijgbaar via de website van Ticketmaster.
Het reünie-concert van @johan4all in Paradiso op 30 mei was in no-time uitverkocht, Maar er is goed nieuws want op dinsdag 29 mei is er een EXTRA CONCERT van de indieband: https://t.co/4cLHijwdsB.
VVK is direct gestart. @xlcr
— Paradiso Amsterdam (@ParadisoAdam) January 15, 2018
Bron: Paradiso
- Floor Jansen met HYTRESS Tour 2027 o.a. naar Utrecht, Tilburg en Antwerpen - 29 juni, 2026
- Beabadoobee live in AFAS Live Amsterdam met The Powerlines Tour - 29 juni, 2026
- KALEO live in Ziggo Dome Amsterdam op 30 maart 2027 - 29 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

