Goed nieuws voor Soulliefhebbers! De Amerikaanse soulband Tower of Power staat in mei 2018 met twee concerten op verschillende Nederlandse poppodia.
Tower of Power naar Paradiso en Oosterpoort
Op dinsdag 1 mei 2018 is het zover en betreden de heren van de soulformatie de Amsterdamse Paradiso. Drie dagen hierna, vrijdag 4 mei, staat de band op het podium van de Oosterpoort in Groningen.
Hier brengen de mannen, naar alle waarschijnlijkheid, zowel oude als nieuwere tracks van hun muziekrepertoire ten gehore.
De band is al ruim veertig jaar actief in de muziekwereld en dit is te merken aan de denderende live shows die de muzikanten moeiteloos opvoeren.
Tickets
Kaarten voor de shows zijn onder andere bij de Website van Ticketmaster van Ticketmaster te verkrijgen.
#NETBEVESTIGD Één van de meest opwindende soulbands ter wereld 'Tower of Power' komt op vrijdag 4 mei naar De Oosterpoort. Tickets zijn verkrijgbaar vanaf vrijdag 1 december, 10:00 uur: https://t.co/99ecD5jlyj pic.twitter.com/6xGV1nyhvO
— De Oosterpoort (@oosterpoort) November 28, 2017
Bron: persbericht Oosterpoort
- Brit Floyd komt in 2027 met twee shows naar Amsterdam en Eindhoven - 28 september, 2026
- Clouseau in 2027 met clubtour langs Nederlandse poppodia - 28 september, 2026
- Craig David met Born To Do It 25th Anniversary Tour naar AFAS Live - 28 september, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

