Vanaf mei 2019 reist Rick de Leeuw met zijn band door Nederland! Tijdens de clubtour doen de muzikanten onder andere TivoliVredenburg aan.
Rick de Leeuw & Band op tour
Goed nieuws voor fans van Rick de Leeuw! De zanger gaat met zijn band op tournee door Nederland. Tijdens deze tour doen de mannen verschillende poppodia aan. Tijdens de concerten neemt De Leeuw het publiek mee op een reis door zijn muzikale carrière, van het nummer ‘Nu Of Nooit’ van De Leeuw’s oude band Tröckener Kecks tot de single ‘We Vieren’, afkomstig van zijn nieuwe album ‘Zonder Omweg‘.
Bekijk hier een overzicht van de bevestigde tourdata en -locaties:
- Vrijdag 10 mei: Metropool, Hengelo
- Zondag 19 mei: Zonnehuis, Amsterdam
- Vrijdag 21 juni: Victorie, Alkmaar
- Donderdag 27 juni: Patronaat, Haarlem
- Vrijdag 28 juni: TivoliVredenburg, Utrecht
- Zaterdag 7 december: Effenaar, Eindhoven
- Zondag 8 december: Paard, Den Haag
Kaartverkoop
Tickets zijn per direct te verkrijgen via de websites van de desbetreffende poppodia. Uitverkocht? Kijk hier.
Rick de Leeuw
In 1980 startte Rick de rockgroep Tröckener Kecks, waarmee hij de toon zette voor de Nederlandstalige rockmuziek. Zeven jaar na het uit elkaar vallen de groep kwam de artiest met zijn eerste soloalbum. In februari 2019 kwam het meest recente album van de zanger uit, getiteld ‘Zonder Omweg’.
Rick de Leeuw & Band
Bron: TivoliVredenburg, Paradiso, rickdeleeuw.be
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024