Lady Gaga gaat een cd uitbrengen die remixen bevat van haar album Born This Way. Ook worden er beelden van haar Monster Ball Tour op een dvd uitgebracht.
Lady Gaga – Born this way
Het Amerikaanse muziektijdschrift Billboard meldt dat de cd en dvd beide eind november in de winkel liggen. De cd gaat ‘Born This Way The Remix’ heten. Er staan 14 Gaga hits op die verschillende artiesten hebben bewerkt. De dvd bevat naast beelden van de Monster Ball Tour ook backstage materiaal. De cd is in combinatie met de dvd verkrijgbaar als ‘Born This Way, The Collection.
De 25-jarige zangeres zit duidelijk niet stil en is druk met het maken van muziek. Er komt namelijk ook nog een andere editie van ‘Born This Way’, met daarop 17 nummers.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (alles zien)
- Guus Meeuwis met ‘Tour van Twee’ naar Amsterdam en Groningen - 23 juni, 2026
- Heideroosjes keren terug met clubtour ‘Blijven Schreeuwen 2027’ - 22 juni, 2026
- Ticketmaster speelt vals: doorverkoop buiten eigen platform onmogelijk - 16 oktober, 2025
Foutje gezien? Mail de redactie.

