9/06/2010

Katy Perry haalt uit naar Lady Gaga

Katy Perry heeft geen goed woord over voor de nieuwe videoclip van haar collega Lady Gaga. De zangeres noemt de clip bij Gaga’s single ‘Alejandro’ godslasterend. In de video verwijst Lady Gaga op dubieuze wijze naar de katholieke kerk.

In de clip draagt Gaga een latex habijt, sabbelt ze op rozenkransen en paradeert ze rond met een religieus kruis voor haar eigen kruis. “Godslastering als entertainment gebruiken is net zo goedkoop als een cabaretier die een grap over scheten maakt”, twitter Perry.

Gaga staat bekend om haar controversiĆ«le uitingen. In haar vorige clip ‘Telephone’ zat geweld en verscheen de zangeres naakt. Katy Perry is zelf ook niet bepaald onschuldig. In haar nieuwste clip ‘California Curls’ worden haar borsten bedekt door cakejes.

Bron: Novum Nieuws

Over

Christiaan heeft veel interesse in muziek en concerten in het rock/pop genre. Hij behoort tot de vaste redactie van ArtiestenNieuws.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Geef uw mening op dit artikel!